top of page

Ser mãe - uma conversa entre mulheres

Public·9 members

Polsat Box Go - najlepsza aplikacja do oglądania telewizji na żywo i na żądanieNa abonentów Polsat Box Go czeka także 120 kanałów telewizyjnych. Oprócz tych polsatowskich, są to między innymi najpopularniejsze kanały sportowe (w tym Eurosport i Eleven Sports), filmowe (jak Cinemax, AXN, Fox, HBO czy Filmbox), dziecięce (m.in. Nickelodeon, Cartoon Netwoork i Disney), muzyczne (choćby Eska i 4Fun) oraz popularnonaukowe (na czele z History, Discovery i National Geographic).
apka polsat box go


Download apk: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Furlin.us%2F2uoAeC&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw3zfMrlTbKb6oaQYcRQyXq2Polsat Box Go będzie dostępny pod adresem polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV, a także na dekoderach. W przypadku Ipli konieczne będzie pobranie nowej aplikacji Polsat Box Go, a Cyfrowy Polsat Go zaktualizuje się automatycznie do wersji Polsat Box Go. Aplikacje będą dostępne w sklepach Google Play, App Store, AppGallery i Smart TV od września 2021.


Nowy serwis Polsat Go będzie dostępny pod adresem polsatgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV. Nowe aplikacje będą dostępne w sklepach Google Play, App Store, AppGallery i Smart TV.


Do nowej aplaikcji Polsatu podchodziłem z duża rezerwą, bo zbyt dobrze pamiętam mało korzystane wrażanie, jakie wywarła na mnie aplikacja IPLA dla Apple TV. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu w Polsacie chyba wzięto sobie do serca wszelkie uwagi użytkowników na temat aplikacji IPLA, bo apka Polsat GO jest na serio dobra.


Z funkcji można korzystać w ramach pakietu Polsat Box Go Sport na polsatboxgo.pl w przeglądarkach internetowych: Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge (w wersji aktualnej lub dwóch poprzednich) oraz w aplikacji na urządzeniach z systemem Android w wersji 9 lub wyższej.


ja na kompie wpisałem a na telewizorze w aplikacji polsatgo wpisałem w ich wyszukiwarce nazwę wyścigu ARAGON i też dało radę . Ale ogólnie zamiast ułatwić życie to pojebali to wszystko na całego może coś poprawią wystarczy dodać zakładkę na żywo jak było w ipla


apka polsat box go download


apka polsat box go chromecast


apka polsat box go opinie


apka polsat box go na smart tv


apka polsat box go cena


apka polsat box go offline


apka polsat box go program tv


apka polsat box go dla dzieci


apka polsat box go filmy i seriale


apka polsat box go kanały sportowe


apka polsat box go na komputerze


apka polsat box go bez limitu urządzeń


apka polsat box go jak oglądać


apka polsat box go nie działa


apka polsat box go promocja


apka polsat box go apple tv


apka polsat box go android tv


apka polsat box go fire tv stick


apka polsat box go lg tv


apka polsat box go samsung tv


apka polsat box go telewizja na żywo


apka polsat box go biblioteka vod


apka polsat box go liga mistrzów


apka polsat box go formula 1


apka polsat box go tenis wielkiego szlema


apka polsat box go pakiety tematyczne


apka polsat box go rekomendacje treści


apka polsat box go profile użytkownika


apka polsat box go moja lista ulubionych


apka polsat box go obsługa klienta


apka polsat box go aktualizacja aplikacji


apka polsat box go instalacja aplikacji


apka polsat box go logowanie do aplikacji


apka polsat box go rejestracja do aplikacji


apka polsat box go kod aktywacyjny aplikacji


apka polsat box go darmowy okres próbny aplikacji


apka polsat box go anulowanie subskrypcji aplikacji


apka polsat box go zmiana hasła aplikacji


apka polsat box go zapomniane hasło aplikacji


apka polsat box go zmiana adresu e-mail aplikacji


apka polsat box go zmiana numeru telefonu aplikacji


apka polsat box go zmiana danych płatności aplikacji


apka polsat box go faktury i płatności aplikacji


apka polsat box go zgłoszenie problemu aplikacji


apka polsat box go opinie użytkowników aplikacji


apka polsat box go ocena i recenzja aplikacji


apka polsat box go zasady ochrony prywatności aplikacji


W dekoderach polsat box 4K i polsat box 4K lite pojawiły się: aplikacja Disney+, nowe menu główne i wyszukiwarka głosowa. Nowe funkcje pozwalają na jeszcze wygodniejsze korzystanie z telewizji, serwisów streamingowych i treści na żądanie.


Wyszukiwanie głosowe kojarzy się głównie z użytkowaniem smartfona, ale jest też dostępne na wielu innych urządzeniach. W Polsat Box z wygodnej funkcji wyszukiwania głosowego można skorzystać w dekoderach polsat box 4K i polsat box 4K lite (przycisk mikrofonu na pilocie). Oprócz opcji przeszukania treści na kanałach TV, umożliwia ona przejrzenie biblioteki Polsat Box Go, materiałów dostępnych w CatchUP oraz Disney+.


Dekodery polsat box 4K i polsat box 4K lite to nowoczesne, sterowane pilotem z Bluetooth urządzenia, za pośrednictwem których kanały TV, także w jakości 4K, można odbierać zarówno drogą satelitarną, jak i przez Internet (również przez Wi-Fi). Zapewniają dostęp do serwisów Polsat Box Go i Disney+ oraz funkcji nieliniowych umożliwiających zatrzymywanie, przewijanie, odtwarzanie od początku i oglądanie wybranych materiałów nawet do 7 dni od ich emisji, a także nagrywanie w chmurze (usługa dostępna w TV satelitarnej i IPTV). Dekodery 4K dostępne są w ofertach telewizji satelitarnej/kablowej IPTV i internetowej z dekoderem z opłatą jednorazową już od 49 zł.


Witam serdecznie.Wlasnie podpisałem nową umowę z polsatem , a ponieważ często jestem poza granicami Polski chciałem zainstalować Polsat go na FireTv. Instalacja od wersji 1.0.8 udaje się, niestety nie ma możliwości nawigacji pilotem. Aplikacja reaguje jedynie na 2 przyciski : w lewo i w prawo. Próbowałem wgrać inne możliwe wersje aż po najnowszą,ale również bez skutku. Szkoda bo np. ( pilot wp, TVN24,kodi i wiele innych) działa bardzo fajnie tylko Polsat GO nie!


Polsat Box GO to wtyczka do oglądania zawartości serwisu polsatboxgo.pl. Przed instalacją należy założyć konto i opłacić odpowiedni pakiet w serwisie. Znajdziemy w nim zakładkę Telewizja oraz VOD. Możemy też dodawać nasze ulubione tytuły na Moją listę. Serwis Polsat Box GO d... Czytaj więcej


Polsat GO to wtyczka do oglądania zawartości serwisu polsatgo.pl. Przed instalacją należy założyć konto w serwisie. Znajdziemy w nim zakładkę Telewizja oraz VOD. Możemy też dodawać nasze ulubione tytuły na Moją listę. Serwis Polsat GO działa tylko polskiej lokalizacji. Można... Czytaj więcej


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page